آخرین نتیجه نظر سنجی دورود آنلاین + نتایج جدید

آخرین بررسی نظر سنجی پایگاه خبری دورود آنلاین با عنوان ” انتخاب شما در مرحله دوم ” که به انتخابات ۱۵ اردیبهشت شهرستان دورود اختصاص دارد، از نزدیک بودن دیدگاه کاربران سایت نسبت به انتخاب آقایان گودرزی و قائد رحمت حکایت می کند. در این نظر سنجی امکان درج بی نهایت رای وجود ندارد و [...]

1326693402_22آخرین بررسی نظر سنجی پایگاه خبری دورود آنلاین با عنوان ” انتخاب شما در مرحله دوم ” که به انتخابات ۱۵ اردیبهشت شهرستان دورود اختصاص دارد، از نزدیک بودن دیدگاه کاربران سایت نسبت به انتخاب آقایان گودرزی و قائد رحمت حکایت می کند.

در این نظر سنجی امکان درج بی نهایت رای وجود ندارد و آی پی رای دهندگان برای مدیریت سایت قابل پیگیری می باشد.

تا این لحظه آقای حسین گودرزی ۵۰٫۸۸% درصد آرا و آقای عباس قائد رحمت ۴۹٫۱۲% درصد آرا را به خود اختصاص داده اند. کاربران گرامی پایگاه خبری دورود آنلاین می تواننند علاوه بر درج دیدگاه خود در خصوص انتخابشان در دور دوم انتخابات از طریق این لینک، در نظر سنجی این سایت نیز شرکت نمایند.

نظرسنجی فوق در ستون سمت چپ صفحات داخلی قابل مشاهده می باشد.

 

نتایج جدید نظرسنجی تا تاریخ ۲۳ فروردین ۱۳۹۱ :

نتایج جدید نظرسنجی تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ :

نتایج نظرسنجی تا ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ( نکته قابل توجه در این نتیجه، رشد قابل توجه آراء آقای گودرزی می باشد. مسئله مهم تر که باید به آن اشاره کرد، عدم قابل استناد بودن اینگونه نظر سنجی هاست. به عنوان مثال سن رای دهندگان، محل سکونت آنان و مسائلی از این دست میزان صحت نظرسنجی ها را پایین می آورد)

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

عناوین دیگرنقد و نظر شما

 1. مصطفی نوشته است:

  با سلام
  اگر بخواهیم به دور از بحث قومی گری و تعصب رای دهیم،یعنی کاری که تاکنون نکرده ایم میتوانیم دورود را گسترش دهیم.هر چند دیر شده است ولی بهتر از نابودی است.
  به نظر شما یک دکتر و مدیر برتر بهتر اداره میکند یا یک دانشجو؟
  به نظر شما کسی که این همه هزینه کرده و رای می خرد یا مردم را به قران مقدس قسم میدهد لیاقت دارد یا کسی که فقط بیان دیدگاه میکند و قول به کسی نمیدهد؟
  بله درست است که مرد مناسب در بین این دو نفر برای راهیابی به مجلی آقای دکتر گودرزی است.البته کاش مردم این را بفهمند و تعصبی رای ندهند.
  همانند فرماندار و معاونش و سایر مسولین که تعصبی هستند رای ندهند.
  بامید خدا روزی فرا خواهد رسید که نسل جدید دورود افرار تعصب گرا و بیسواد را از صحنه اداره شهرستان به کنج خانه منزوی خواهند کرد.
  متتظر باشد
  بامید دیدار شما در انتخابات دور دوم و روز پیروزی دکتر گودرزی
  م-پ دانشجوی تهران

 2. mahdi نوشته است:

  سلام
  آقا مصطفی گل گفتی
  البته من با اسم بردن موافق نیستم
  ولی این حرفت خیلی جالبه :
  بامید خدا روزی فرا خواهد رسید که نسل جدید دورود افراد تعصب گرا و بیسواد را از صحنه اداره شهرستان به کنج خانه منزوی خواهند کرد.

 3. شهروند نوشته است:

  مردم فهیم دورود و ازنا

  فرداصلح را با تحلیل فرا قبیله ای وفرا منطقه انتخاب کنید نماینده قدرتمند می تواند در امورات
  کشور تاثیر گذار باشد تبلیغات رنگین ومتنوع ملاک نبوده و فریب اذهان عمومی است اینجانب بعد از بررسی کامل وبدور از تعصبات قومی جناب دکتر حسین گودرزی را برتر می دانم چراکه ایشان مدیر و پژوهشمندی است درسطح ملی وکلان کشور وقدرت ارتباط وچانه زنی را دارد امیداوارم همشهریان دورودی وازنایی بعد از بررسی با انتخاب فرد شایسته جهت برون رفت از چالشهای گذشته وعقب ماندگی ها درک وشعور سیاسی خود را اثبات نمایند تا در ابتدای راهی که سالهاست شهرستان بروجرد می پیماید قرار گیریم .یا علی(ع)

 4. yass نوشته است:

  من یک دورودی هستم و به ازنایی ها پیشنهاد میکنم که به دکتر گودرزی رای بدهید زیرا اقای قائدرحمت به شما ازنایی ها امیدی ندارد و مطمئنن (اگر) نماینده شد برای شما کاری نخواهد کرد

 5. رضا نوشته است:

  مسئول محترم پایگاه خبری دورودآنلاین چراآخرین نمودارنظرسنجی که به نفع یکی ازکاندیداهاست حدود هیجده روزبدون یک درصدنوسان درمعرض دیدبازدیدکنندگان قرارداردیاواقعاً طرفدارایشان هستید ویانتیجه سرکاری میباشدوبه روزنیست.

 6. مجید امیدیان نوشته است:

  بسمه تعالی مهندس مجید امیدیان هستم . عضو هیات مدیره انجمن کشوری حمایت از تولید کنندگان ومصرف کنندگان در وزارت صنعت معدن وتجارت.و نایب رییس همین انجمن در استان هستم. خواستم خاطره انتخاباتی خود را عرض کنم: ابان ماه ۱۳۹۰ که در سالن وزارت انتخابات داشتیم بعد از اینکه به لطف خداوند بنده جزء هفت نفر کشور انتخاب شدم وهمچنین تنها نماینده غرب کشور در همین انجمن.چند دقیقه ای سخنرانی ومعرفی داشتم .و اعلام کردم که ساکن دورود هستم .خوشبختانه یا متاسفانه با تعجب همه معاونین محترم وزیر مواجه شدم .که شاید برای اولین بار بود که اسم شهر دورود را می شنیدند .از شخص خاصی طرفداری نمی کنم ولی خدا وکیلی به کسی رای بدهید که در سطح عالی کشور شناخته شده تر باشد. باشد که اسم شهر دورود همه جا مطرح باشد. با تشکر از همشهریان عزیزم.

 7. رضا نوشته است:

  درموردوجودمدرک دکترای آقای قائدرحمت شایعاتی وجوددارد،گرچه طرفدارآقای گودرزی هستم ولی دوست دارم درصورت امکان رشته ومدرک تحصیلی آقای قائدرحمت رابدانم.انتخابات بزودی تمام میشودگرچه حالا درمیدانی دوستانه باهم رقابت میکنیم ،مطمئناًبزودی هرشخصی وازهرطیفی که به مجلس راه پیداکندمانندگذشته ترک ولروفارس وسیلاخوری وبختیاری و…….دوباردرکنارهم وباهم خواهیم بود واجازه نداریم به نخبگانی که باعث افتخارشهرمان هستندویاایل و تباروطرفداران واطرافیان آنها گرچه دراین دوره باآنهانباشیم بی احترامی ویاتوهین کنیم.

 8. جمشید نوشته است:

  سلام
  من از بچه های ایستگاه های بین راه هستم و با نام دکتر گودرزی احاس غرور می کنم
  امید وارم با آمدن دکتر گودرزی بچه های بین راه به حق خود در شهر برسند. بهترین فرصت برای ماهاست. چندین سال است علی رغم شایستگی های فراوان دورودی ها اجازه مسئولیت به ما نداده اند. حال با آمدن دکتر گودرزی بچه های عشایر ، بین راهی بویژه تات خیری تحصیل کرده در کنار بچه های شهر و گام به گام با آنها حتی جلوتر امور شهر و مردم را به دست می گیریم و ثابت می کنیم که می توانیم. همه با هم دکتر گودرزی

 9. احسان نوشته است:

  تورو خدا به بختیاری رای ندهید عباس قاعرحمت حمایت حمایت

 10. علی نوشته است:

  بابا عباس رای آورد . افتاد …………………………دمش گرم

 11. اکرم نوشته است:

  به طور قطع اتفاقات اخیر ، روی واقعی اونهایی که فقط فریاد برابری و آزادی و دوری از تعصبات قومی و قبیله ای را سر می دادند رو به تمام مردم شهر نشان داد . مدرک نشانه ی شعور و شناخت و دلسوزی و وفاداری به این شهر نیست . در ضمن خیلی دلخوش نمودار نباشید کدام نمودار واقعیت را نشان داد . به عمل کار برآید . زنده باد آنانی که در جهت آبادانی و شناسایی این شهر به مسئولین کشوری زحمت می کشند و خواهند کشید .

 12. مجتبی نوشته است:

  سلام
  در این باره مطلبی با عنوان “حوادث انتخابات دورود” در وبلاگ خلیج فارس ایران وجود دارد
  می توانید با مراجعه به وبلاگ آنرا هم مطالعه کنید
  باتشکر

 13. حسین نوشته است:

  خدا را شکر که حق به حق‌د‌ار رسید.
  آقای دکتری که نتوانست مشتی اراذل و اوباش وابسته به خود را مدیریت و کنترل کند چگونه قصد مدیریت و سامان دادن دو شهر مهم استان را داشت؟؟؟!!!

 14. رضا نوشته است:

  چرا ما هنوز دنبال تعصب بی خودی هستیم مگر نه اینکه دورود جوانترین شهر غرب کشوره؟ برای جوانان دورودی چه کاری انجام شده؟ نکنه مشکل بیکاری حل شده که اینقدر متعصبانه حرف میزنیم ؟ پس چرا باید درگیری در شهر بین مردم باشد به خاطر تعصب بیجا. از اقای گودرزی بپرسی درگیری به چه قیمت؟ به قیمت بد نام کردن دورود و دورودی؟؟؟
سر خط خبرها

 • فارس: با حضور رئیس دانشگاه لرستان و جمعی از مسئولان، سالن بزرگ مطالعه دانشگاه لرستان افتتاح شد.
 • فارس: فرمانده انتظامی استان لرستان: دو باندتهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان کوهدشت لرستان منهدم شد.
 • مهر: سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان لرستان از پذیرش بیش از ۶ هزار دانشجو در دوره های کاردانی پودمانی سال ۹۱ خبر داد.
 • فارس: مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‎های لرستان از نصب دوربین‎های کنترل سرعت در ۲۱۰ کیلومتر از جاده‎های لرستان خبر داد.
 • مهر: رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان لرستان از صدور ۵۸ فقره اخطار پلمپ برای آژانس های مسافربری متخلف در این استان خبر داد.
 • مهر: استاد محمدرضا پورفرخ پیشکسوت ورزش دو ومیدانی لرستان در بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد بستری شد.
 • دومین همایش استانی «زیبایی‌شناسی فرهنگ ایثار و شهادت عاشورای حسینی(ع)»، سیزدهم دی‌ماه امسال به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود برگزار می‌شود.
 • میرعمادی: میزان زکات فطره در استان لرستان برای هر نفر سه کیلوگرم گندم و معادل مبلغ دو هزار و ۵۰۰ تومان است.
 • مهر: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان با انتقاد از روند افزایشی سزارین در این استان، از انجام ۷۴ درصد زایمان ها به صورت سزارین خبر داد.
 • فارس: سرپرست جمعیت هلال احمر لرستان: مردم مومن و ولایتمدار استان لرستان در راهپیمایی روز قدس ۲۴۸ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال به زلزله‌زدگان استان آذربایجان شرقی کمک کردند.
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up